Українська співачка Слава Камінська, яка донедавна була у складі гурту "НеАнгели", зараз багато часу приділяє сольній кар'єрі та розвитку власного блогу в соцмережі Instagram, де за нею стежить близько 1 мільйона людей

Слава Камінська. Фото: скрін youtube

Через військові дії співачка була змушена виїхати до Бельгії. Як шанувальники вже спостерігали, з перших днів, як Слава виїхала за кордон, в неї почалася істерика. І це не, тому що їй страшно в інших країнах, їй було страшно робити все самій. раніше рішення з неї приймав її чоловік. Тепер все змінилося й Слава починає привикати до нового життя.

З того часу, як у Слави настало самосійне життя. Вона періодично тішить підписників своїми вчинками. так, вона показала наслідки великого літнього фестивалю. Всі вулиці буквально були посипані горами сміття після гостей, а на одному знімку співачка сиділа на брівці в оточенні цієї "краси", наче "королева звалища".

Слава Каминская, скриншот: Instagram

Популярні новини зараз

Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список

У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам

"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Цього разу Слава вирішила приміряти вбрання, що обтягує. Куди саме вона зібралася, не уточнила. Проте вона опублікувала фото, на якому вона стоїть в ліфту, на ній чорні шорти та синя майка. Сама ж співачка не може визначитися, на кого вона більше схожа та питає у шанувальників:

"Гусениця або сарделька?"

У коментарях підписники зауважили, що сарделька звучить смачніше.

Раніше ми писали про те, що Слава Камінська виявила у чашці чай замість пива і впала у ступор: "Завис процесор"

Як повідомляв Знай.ua, Славу Камінську з "НеАнгелів" забули в "Колісі огляду": Слава Дьомін оцінив пригоду співачки

Також портал Знай.ua писав, що Слава Камінська розповіла про дивне бажання, яке в ній розгорілося: "Доїти корову та ридати"