Зірка "Фатального потягу" Шерон Стоун розповіла про свою боротьбу з фертильністю після того, як вона сміливо заявила, що втратила «дев'ять дітей в результаті викиднів», перш ніж усиновила своїх трьох синів.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

У п'ятницю (24 червня) 64-річна актриса вирушила в Instagram, щоб поділитися своєю боротьбою з фертильністю після того, як Пета Мургатройд розповіла про втрату вагітності, коли її чоловік Макс Чмерковський був в Україні.

Відомо, що зірка «фатального потягу», яка є люблячою матір'ю своїх трьох прийомних синів, 22-річного Роана, 16-річного Лерда і 15-річного Куїнна, вперше отримала дозвіл на усиновлення свого старшого сина, коли поверталася з лікарні, після того, як у неї стався викидень.

Голлівудська актриса має трьох прийомних синів (зображення: Instagram)

Популярні новини зараз

Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну

Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців

Показати ще

І тепер голлівудська зірка закликала до більшої підтримки жінок, які переживають жахливу втрату дитини.

Вона написала: "Ми, як жінки, не маємо форуму, щоб обговорити глибину цієї втрати. Я втратила дев'ять дітей через викидень. Це не дрібниця, ні фізично, ні емоційно. Тим не менш, нас змушують відчувати, що це щось, що потрібно розкривати на самоті і таємно, з якимось почуттям невдачі».

Вона продовжувала: "Замість того, щоб отримати настільки необхідне співчуття, співчуття та зцілення, які ми так потребуємо. Жіноче здоров'я і благополуччя, залишені на піклування чоловічої ідеології, стали в кращому випадку слабкими, неосвіченими насправді і жорстоко гнітючими в зусиллях".

Нагадавши, Шерон Стоун запалила свічку на честь українців.