За словами Олега Винника, таємничі герої гіпершоу «Маска» не перестають вражати своїми талантами та заплутувати багатозначними підказками і натяками. Ось, наприклад, високотехнологічний Робот ніяк не дає спокою артистові.

«Робот мене спантеличує! Тому що руки в нього наче й чоловічі, а нижня частина тіла струнка, ноги худенькі. А ще дуже не хочу, щоб нас покинуло Порося», – зазначив Олег Винник у бекстейджі шоу «Маска».

робот на шоу "Маска"

Та був серед усіх героїв двох сезонів учасник, який зміг викликати в зіркового детектива надзвичайно сильні емоції. Виступ фантастичного Махаона, в образі якого маскувалась капітан зіркової сотні шоу «Співають всі!» Наталія Могилевська, Винник пам’ятає й досі.

Наталія Могилевська

Популярні новини зараз

Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати

"Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

Показати ще

«Минулого року Наталя Могилевська вразила мене в саме серце. Я сказав їй про це, але вона подумала, що я жартую. Та це була чиста правда. Мене просто ніхто ніколи таким сентиментальним не бачив – ця скупа чоловіча сльоза таки потекла. Я розчулився і все», – поділився одкровенням Олег Винник в інтерв’ю каналу «Україна».