Група вчених із використанням телескопа "Хаббл" отримав зображення "зоряних ясел" із туманності NGC 346. Про це повідомляється на офіційному сайті NASA.
Згідно з інформацією, в цьому регіоні розташовується безліч молодих блакитних зірок, які формуються з гравітаційно-руйнуючого газу. Маса найменших із цих зірок становить лише половину від маси Сонця.
Фото ясел
Раніше "Хаббл" виявив ще один, 14-й за рахунком супутник планети Нептун. За оцінками фахівців, мова йде про найменьший супутник на орбіти Нептуна, що має приблизно 20 км в діаметрі і робить один оборот навколо планети кожні 23 години.
Грудневе підвищення пенсій: кому зроблять подарунок напередодні свят
Абоненти "Київстар" можуть отримати безліміт майже задарма: що потрібно зробити
Доведеться сидіти у темряві, навіть без відключень: українцям показали новий тариф на світло
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Нагадаємо, фахівці сходяться на думці, що велика частина "Тяньгун-1" у будь-якому випадку згорить в атмосфері. Некерована китайська орбітальна станція "Тяньгун-1", найімовірніше, увійде у щільні шари атмосфери і впаде на Землю 31 березня та 1 квітня.
Математичні аналізи не дають зрозуміти точно, коли і де впаде на Землю космічна станція.
Передбачити місце падіння ще складніше через те, що "Тяньгун-1" робить кілька обертів навколо Землі кожні добу, тому навіть різниця у кілька десятків хвилин дає дуже великий розкид координат.
Крім того, зовсім нещодавно американське відомство NASA опублікувало в мережі фотографію бурі на Юпітері. Відзначається, що знімок зроблено автоматичною міжпланетною станцією Juno.
На знімку можна спостерігати шторм на північній півкулі планети. У той же час повідомляється, що бурю зняли ще в лютому. При цьому за час спостережень вчені зафіксували зміну її колірних відтінків і розмірів.
Варто додати, що, коли апарат робив унікальну фотографію, йому вдалося наблизитися до газового гіганту на відстань у 12,2 тисячі кілометрів.
Дивіться сюжет про космос
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Україна готується колонізувати Місяць.