Цікавий та загадковий випадок стався на півдні Бразилії неподалік від міста Перуібе. 7 жовтня на задньому дворі одного з будинків з'явилася дивна мітка з прим'ятої трави розміром 13 на 2 метри. Місцеві жителі впевнені, що її залишив після приземлення непізнаний літаючий об'єкт.

Влада міста оточили загадкове місце і довгий час нікого до нього не підпускали. І лише майже через 2 тижні, 19 жовтня до роботи на місці інциденту допустили дослідників аномалій і уфологів. Вони виявили ділянку рослинності, на якій стебла були не зламані, а зігнуті невідомою силою. Обстеживши ділянку, дослідники прийшли до висновку, що мітка не могла бути залишена людьми. Вона дійсно схожа на місце посадки НЛО, який здійснював кругові рухи під час приземлення.

Місцеві жителі підтвердили здогади уфологів. Вони розповіли, що перед виявленням слідів бачили яскраве світло на світанку, що йде з цього району. Крім цього, в момент передбачуваного приземлення відключилася електрика в довколишніх будинках. Одна подружня пара розповіла, що бачила яскравий промінь світла, спрямований з неба в це місце.

Цікаво, що ця територія в Бразилії серед уфологів вважається місцем підвищеної активності НЛО - з 1998 року там було зафіксовано 79 спостережень непізнаних об'єктів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", уфологи попередили, що до Землі летить ціла армії НЛО. Ймовірно, уже в грудні величезні непізнані об'єкти наблизяться до нашої планети.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть

Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"

Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."

Показати ще