Фахівці з Данії та Канади, прийшли до висновку, що стійкі органічні забруднювачі позначаються на міцності кісток полярних ведмедів. Також вони зазначили, що більш крихким стає бакулюм, або кістка пеніса. У такій ситуації білим ведмедям, і без того перебувають під загрозою із-за танення льодовиків, стає значно складніше розмножуватися.
Відомо, що кожну весну самці білих ведмедів проходять до 100 кілометрів, щоб знайти самку, після чого вони спаровуються протягом декількох днів. В пенісі самців для підтримки його твердості знаходиться кістка, твердість якої, як показали результати дослідження, знижується через органічних забруднювачів. І хоча такі забруднення заборонені, деякі все ж потрапляють в атмосферу.
Нагадаємо, вчора кліматологи з Бременського університету висловили думку, що людство вже не може зупинити процес танення льодовиків, а всі заходи по скороченню викидів парникових газів можуть цей процес лише трохи знизити.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
В тому чи іншому варіанті забруднення антропогенного походження на сьогоднішній день можна знайти практично де завгодно, від дна Маріанської западини до орбіти Землі.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, вчені припускають, що життя на нашій планеті могло зародитися завдяки комети, яка могла принести на Землю молекули і амінокислоти, які миттєво пристосувалися до місцевих кліматичних умов. Щоб підтвердити цю теорію, вчені пропонують відправити до відомої комети Чурюмова-Герасименко місію CAESAR ("Цезар"), для взяття зразків.