Фахівці з Данії та Канади, прийшли до висновку, що стійкі органічні забруднювачі позначаються на міцності кісток полярних ведмедів. Також вони зазначили, що більш крихким стає бакулюм, або кістка пеніса. У такій ситуації білим ведмедям, і без того перебувають під загрозою із-за танення льодовиків, стає значно складніше розмножуватися.

Відомо, що кожну весну самці білих ведмедів проходять до 100 кілометрів, щоб знайти самку, після чого вони спаровуються протягом декількох днів. В пенісі самців для підтримки його твердості знаходиться кістка, твердість якої, як показали результати дослідження, знижується через органічних забруднювачів. І хоча такі забруднення заборонені, деякі все ж потрапляють в атмосферу.

Нагадаємо, вчора кліматологи з Бременського університету висловили думку, що людство вже не може зупинити процес танення льодовиків, а всі заходи по скороченню викидів парникових газів можуть цей процес лише трохи знизити.

Популярні новини зараз

Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть

Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву

Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право

Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення

Показати ще

В тому чи іншому варіанті забруднення антропогенного походження на сьогоднішній день можна знайти практично де завгодно, від дна Маріанської западини до орбіти Землі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, вчені припускають, що життя на нашій планеті могло зародитися завдяки комети, яка могла принести на Землю молекули і амінокислоти, які миттєво пристосувалися до місцевих кліматичних умов. Щоб підтвердити цю теорію, вчені пропонують відправити до відомої комети Чурюмова-Герасименко місію CAESAR ("Цезар"), для взяття зразків.