Космічне агентство США NASA опублікувало, як будуть проходити випробування пілотованого місячно-марсіанського корабля Orion під назвою Ascent Abort-2.

Анімацію опублікували на каналі Космічного центру імені Ліндона Джонсона в Youtube. За допомогою тестових випробувань фахівці хочуть перевірити, як рятувати капсулу з астронавтами.

Нагадаємо, запуск запланований на квітень 2019 року. Ця стадія польоту тривати три хвилини. Апарат на швидкості 1,6 тис. км/год подолає десятки кілометрів. Перший пуск ракети запланований в період з грудня 2019 по червень 2020 року.

Orion - американський частково багаторазовий космічний корабель, призначений для транспортування чотирьох астронавтів. В даний час знаходиться в розробці NASA.

Популярні новини зараз

Менше бути не може: кому держава гарантує пенсію у 6,1 тис. грн

ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги

Показати ще

Запуск Orion

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на Сонці вдалося зафіксувати досить рідкісне явище. Його відстежила обсерваторія сонячної динаміки NASA. Вчені змогли побачити на поверхні Сонця так звану "темну нитку" в активному регіоні зірки. Дослідники NASA поки не знають, яку цінну інформацію дає науці "темна нитка" на поверхні нашого світила. Але вони в захваті від того, що змогли зафіксувати надзвичайне явище.

Як відомо, сонячні волокна - це хмари заряджених частинок, які витають над Сонцем. Їх тримають поруч з поверхнею зірки магнітні потоки.