Вчені з Чилі, схоже, знайшли спосіб боротися із забрудненням планети пластиком. Дослідники створили абсолютно новий матеріал, який розчиняється у воді.

Про це пише "Newsmax".

Вчені для створення пластика використовували замість нафтопродуктів - вапняк. З таким складом пластик просто за лічені хвилини розчиняється в воді і не шкодить екології.

Нова хімічна формула нешкідлива для людей і тварин та може навіть стати в основі створення екологічних побутових миючих засобів і виготовлення різної тари.

Популярні новини зараз

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Показати ще

Продажу перших товарів з нового виду пластику можуть початися вже у жовтні 2018 року. У майбутньому вчені мають намір створити з біорозкладаючого матеріалу та інші види упаковки.

Додамо, що давно водолаз з Британії зняв шокуюче відео, поки плавав у морі пластикового сміття біля берегів індонезійського туристичного курорту на Балі. Варто відзначити, що в ньому показується засорена харчовими відходами, пластиковими стаканчиками і пакетами вода. Подекуди пропливає тропічна рибка.

Як виявилося, водолаз Дєло Хорнер зняв відео в місці для дайвінгу, що носить назву Манта Пойнт. При цьому, там знаходиться станція очищення, приблизно в 20 км від популярного індонезійського курортного острова Нуса Пеніда.

Дивіться: Як пластик тихо знищує Землю

Нагадаємо, українське сміття ледь не спровокувало екологічне лихо в Словаччині. у Мережі з'явилися моторошні фото, на яких видно, як річку Бодрог повністю заповнило сміттям.

Як повідомляв Знай.ua, вчені навчилися робити пластик з ... салату. Він міцніше звичайного, але головне - його легко переробляти. Після трьох тижнів в повній темряві в прохолодному приміщенні цикорний салат готовий для продажу.

Також Знай.ua писав, що вчені створили новий вид біорозкладаючої пластмаси з допомогою бактерій двох видів і сонячного світла. Ці бактерії виробляють пластмасу, накопичуючи її, як людина накопичує жир