Зловживання повареною сіллю може призвести до вкрай важких наслідків. Люди, які пересолюють їжу, ризикують отримати гіпертензію та нашкодити мікрофлорі кишечника.
Таких висновків дійшли вчені зі США, Бельгії та Німеччини в ході проведення численних досліджень.
Дослідивши біологічні відходи мишей, які харчувалися їжею з великою кількістю солі, експерти помітили скорочення бактерій Lactobacillus murinus. У тварин міг розвинутися аутоімунний енцефаломієліт і гіпертензія.
Крім того, було відмічено скорочення необхідних бактерії і у людей, які занадто часто вживають в їжу сіль. Аналіз показав, що у людей з великим пристрастю до кухонної солі частіше виявляється гіпертензія.
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Нагадаємо, багатьох цікавить питання: чи є якась суттєва різниця між великою та дрібною сіллю? Яка з них корисніша? В цілому, великі кристали корисніші. Однак тільки у тому випадку, якщо це натуральна морська сіль.
Великі кристали кращі за дрібні тому, що в них залишається більше вологи після переробки. А значить - більше мікроелементів.
Дивіться, від який продуктів варто відмовитись, щоб бути здоровими
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на початку зимового сезону кожен лікар радить частіше вживати фрукти, щоб компенсувати нестачу вітамінів і мінералів. До таких сезонних фруктів відносять хурму. Однак варто бути обережними з цим смаколиком, він підходить не всім.