Лісове озеро разом з рибою зникло під землею у Володимирській області РФ в результаті утворення карстової воронки. Про це повідомили місцеві жителі владі.

"Причина в загальному банальна - винекнення карстової воронки. Це відбувається по всьому світу, в місцях, де є карстові утворення. Саме тому і зникло наше озеро", - повідомив заступник головного державного інспектора в області охорони навколишнього середовища регіону Іван Шапошніков

Рекомендуємо подивитися, що залишилося від озера:

Шапошников зазначив, що діаметр озера був приблизно 140 метрів, в ньому водилося величезна кількість риби, однак ніякої рибної промисловості в ньому не було. "Цілком можливо, що озеро наповниться, але ми не знаємо коли", - додав Шапошников. Також експерт розповів, що в регіоні у трьох районах є карстові утворення, і вже траплялися подібні карстові провали.

Приміром, наприкінці 1950-х років стався неподалік Пивоварський провал, який "опустив" під землю більше площі в порівнянні з озером. Карстова воронка утворюється, коли підземні води підмивають і розчиняють грунт. В результаті цього утворюються воронки.

Популярні новини зараз

Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських

Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали

В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше

Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що водна аномалія спантеличила вчених. Виявляється, у вожы є ще кілька станів, які не дуже дружать між собою.