Китайський мільярдер та засновник найбільшого онлайн-ритейлера Азії AliExpress Джекс Ма вважає, що у майбутньому люди працюватимуть по чотири години на добу.
В інтерв'ю CNBC Ма розповів, що скороченню робочого дня сприятиме роботизація та підвищення продуктивності праці. На його думку, усього чотири робочі дні на тиждень тривалістю по чотири години стануть реальним вже через 30 років.
"Мій дідусь працював щодня по 16 годин. Сьогодні ми працюємо п'ять днів на тиждень по вісім годин", - розповів бізнесмен.
Він звернув увагу, що сьогодні людина в середньому відвідує 30 місць за усе життя. У майбутньому, впевнений Ма, люди подорожуватимуть вдесятеро більше.
Зазначимо, що зростаючий бізнес 52-річного Джека Ма дозволяє йому кілька років поспіль перебувати у першій двадцятці найбагатших людей світу за версією Forbes.
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Джек Ма за одну добу заробив 2,8 млрд доларів завдяки зростанню акцій Alibaba Group.