Британські вчені показали, що регулярні заняття фізичними вправами допомагають легше пережити синдром відміни, який розвивається в результаті відмови від куріння.

Як відзначають дослідники, фізичні навантаження призводять до активізації нікотинових ацетилхолінових рецепторів, які в свою чергу розташовані в гіпокампі головного мозку і чутливі до нікотину.

До таких висновків вчені прийшли в ході експериментів з мишами, однак отримані результати справедливі і для людей.

Популярні новини зараз

Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни

Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають

Показати ще

"Дослідження підтверджують захисний ефект вправ, що передували відмови від куріння, перешкоджає розвитку фізичної залежності, що може сприяти відмові від куріння, зменшуючи тяжкість симптомів відміни", - стверджує автор роботи Алексіс Бейлі.

Раніше в Англії зробили цікавий прогноз щодо майбутнього алкоголю у світі. Нарколог професор Двід Натт розповів, які напої пити вже наступне покоління жителів країн Європи.

Мова йде про синтетичному спиртному. Натт впевнений, що новий вид продукту буде більш затребуваний, ніж натуральний. Також підуть з ринку старі сигарети, а замість них на ринку першість займуть електронні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.