На берег уельського містечка Англії була викинута клешня невідомої тваринни величезних розмірів.

Складно уявити зовнішній вигляд цього величезного ракообразного. Клешню омара виявив місцевий фермер Шон Крижнен. Чоловік розповів, що дуже здивувався, коли знайшов двадцятисантиметрову клешню, яка порівнянна за розмірами з самим лобстером.

Клешня виявилася навіть більше долоні фермера. Це чітко видно на фото. Шон припускає, що такому гігантському омару було близько п'ятдесяти років.

Припустима вага гіганта - близько восьми кілограмів. Дивно, як такий мутант міг заплисти в води Уельсу, адже зазвичай величезні істоти зустрічаються на півночі Атлантичного океану (близько Сполучених Штатів і Канади). Саме там виловлюють великих ракоподібних по 60 см в довжину і вагою 5-6 кг

Популярні новини зараз

Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання

В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою

Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково

Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач

Показати ще

Також раніше на березі було виявлено печінку невідомого тваринного, розмір якої шокували вчених. І хоча існує припущення, що ці останки належать акулі, варто відзначити, що ці тварини плавають на глибині декількох кілометрів під водою, і причину, за якої останки опинилися на суші так і не вдалося з'ясувати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Антарктиду населят українцями.