Людей за впливом на нас можна розділити на дві категорії: драйверів (заряджають, нам хочеться творити і діяти) та токсичних (засмучують нас, змушують відчувати себе погано, викликають почуття провини тощо).
Токсичні люди є скрізь — на роботі, серед знайомих і навіть близьких. Основне питання: що ми робимо, коли нас починають вампірити? Якщо ви соромитеся і не можете сказати "Стоп, зі мною так не можна" — краще уникати контакту.
Кілька простих правил. Ви завжди повинні повідомляти про свої почуття. "Коли ти так робиш, я відчуваю себе так-то". У критичній ситуації можете говорити: "Стоп, зі мною так не можна!". Наприклад: "На мене не можна підвищувати голос" або "Якщо ти кричиш, я завжди буду виходити в іншу кімнату".
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Вампіризм обумовлений тим, що людині не вистачає власної енергії і він краде її у інших. Чому не вистачає? Такі люди не вміють її продукувати, можуть "рятувати" інших, але як організувати задоволення для себе — не знають. І тоді починаються внутрішні війни. У нашому суспільстві, на жаль, це поширена проблема.
Як правило, токсичність неусвідомлена, як хвороба. Якщо ви глобально, стратегічно у всьому собі відмовляєте, тому що чоловік не хоче, ви знаходитесь у емоційному рабстві. У шлюбі важливо не поневолювати один одного, а допомагати бути щасливішим.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що НЛО існує.