Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.
Софії Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.
Першими постраждають території Австралії і Арктики, в інших районах планети температура буде підвищуватися протягом усього століття. А до 2100 року понад 98% суші постраждають від кліматичних змін. Одними з перших в цьому випадку постраждають регіони Австралії і Арктики, тоді як в інших районах Землі температура буде підвищуватися протягом усього століття.
Борги за комуналку та кредити: які нові санкції приготували боржникам
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення
Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Також вчені провели дослідження, в яких виявили залежність характеру людини від клімату. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень. Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.
У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, віддають перевагу менше контактів. Таким особистостям потрібно більше особистого простору. На думку вчених, подібні особливості характеру пов'язані із способом життя.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.