Мічіо Каку займає посаду професора теоретичної фізики в коледжі і університеті міста Нью-Йорк. Його технічні книги з фізики є обов'язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики. Каку часто з'являється в американських ЗМІ як коментатор-спеціаліст.

На його думку, теоретичне існування частинок, відомих як елементарні піврадіальні тахіони (primitive semi-radius tachyons), є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахионы — гіпотетичні частинки, які рухаються зі швидкістю, більшою швидкості світла у вакуумі.

Після теоретичних досліджень Каку заявив, що фізичну реальність, в якій ми живемо, можна описати чимось подібним, як Матриця з однойменного фантастичного фільму: "Я прийшов до висновку, що ми живемо в світі, який функціонує за правилами, створеними зовнішнім розумом", – заявив учений. Каку також заявив, що у нашому світі немає жодної випадковості, а все підпорядковується суворим правилам. На його думку, тільки існування Бога може пояснити таке становище: "Мені абсолютно ясно, що ми існуємо в плані, який регулюється правилами, які були створені універсальним розумом, а не випадковістю".

Популярні новини зараз

Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався

Василь Ломаченко через 170 днів війни все ще вірить любителям "руського миру": "Вбивство – гріх"

Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Показати ще

Каку вважає, що Бог є дуже оригінальним математиком, і Він роздумує музикою.

"Я переконаний, що Божий Розум створює музику, яка є музикою струн, що звучить в 11-мірному просторі", – стверджує відомий фізик-теоретик.

Теоретичні роздуми Каку неймовірно перекликаються з думкою Отців Церкви про Бога як Композитора Всесвіту і з твором Дж. Р. Р. Толкіна "Сильмарілліон".

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені знайшли "божественний корабель".