Вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників.
Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.
Аграрне господарство, природа, економіка держави вже багато років страждають від різних тварин-шкідників. Уряд у минулому році виділив кілька мільярдів американських доларів для їх знищення. Держава планує позбавитися до 2050 року від щурів, горностаїв, і вуличних кішок. Внаслідок цього вчені запропонували займатися не просто виловом даних представників фауни, а застосовувати більш інноваційний спосіб.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Експерти для цього розробили інструмент CRISPR. У свою чергу редагування генів допоможе у створенні покоління тварин, які корисні для людей якості. В даному випадку розмноження видів сповільниться, а далі вимре. Команда вчених на сьогоднішній день має з'ясувати, які саме наслідки викличе дана процедура.
Раніше вчені провели декілька експериментів з мишами. Звіти досліджень показали, що поведінка партнерів, організм яких підлягає регулярній інтоксикації, має не тільки соціальну, але і біологічну основу. І це стосується не тільки мишей, але і людей.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.