Батьки мрійливих дітей часто переживають щодо їх майбутнього. Вважається, що такі діти виростають розгубленими і мають в подальшому проблеми з постановкою реалістичних цілей. Однак мрії та уява позитивно впливають на роботу мозку. Як повідомляють російські ЗМІ, якщо контролювати цей процес і не занадто глибоко занурюватися у власні мрії, то розумовою результатами такої людини можна буде тільки позаздрити.


Мозок, який постійно витає в хмарах і представляє різні ситуації, які приносять позитивні емоції і щастя, здатний дивитися на проблему під різними кутами, а також задіяти творчий підхід в потрібний час. Також дослідники заявляють, що під час мрій ви відволікаєтеся від побуту, негативних моментів і проблем, а в деяких випадках навіть знайдете рішення, на яке так довго шукали. Мрії розвивають чуйність, творчий потенціал, розширюють кругозір і нагороджують людину більш яскравою фантазією.


Ряд вчених довів, що під час мрій людський мозок більш активно працює і запускає паралельно дві півкулі, які відповідають за логічне мислення та уяву (ліве і праве). Так що не слухайте тих, хто не марить про що-небудь і мрійте сміливо: але пам'ятайте, що все повинно мати міру і навіть таке приємне заняття, бо довгий витання в хмарах відтягне вас від реальності і надовго "запакує" у світі мрій, що порядком зіпсує психіку і адекватність.
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Для стеження за ухилянтами створять департамент: допоможе роботі ТЦК
Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про окуляри шпигуна