За даними нового дослідження, проведеного Центром з контролю і профілактики захворювань, близько 45 мільйонів людей у США носять контактні лінзи - і більшість з них роблять це неправильно.

Майже 90 відсотків дорослих заявили, що вони спали з лінзами, або не замінювали їх з необхідною періодичністю. Існує ряд переваг використання контактних лінз над окулярами: лінзи коректують зір і дозволяють відчувати себе комфортніше. Але якщо вони не очищені належним чином, це може призвести до інфекції очей.

Для цього дослідження опитали більш ніж 4500 дорослих у США та понад 1600 дітей віком від 12 до 17 років. 85 відсотків 12-17-річних повідомили, що не дотримуються прописаних інструкцій лікарів. Серед дорослих цей відсоток ще вище: 87 відсотків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що уфологи знайшли в космосі найдавніше місто.

Популярні новини зараз

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще