Американські дослідники встановили, що людська витривалість обумовлена мутацією, яка виникла приблизно 2-3 мільйони років тому,
Завдяки змінам в генетичному коді, люди змогли переміщатися на довгі дистанції, повідомляє N+1.
В результаті появи гена витривалості у людей перестала вироблятися гликолилнейраминовая кислота. Ця речовина входить до складу клітинної мембрани і бере участь в міжклітинних взаємодіях.
Дослідники з Каліфорнійського університету в Дейвісі під керівництвом професора Аджита Варіння (Ajit Varki) провели експерименти на гризунах з мутацією в гені CMAH.
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК
З’явилися нові подробиці здачі Криму під ЧФ росії: Порошенко особисто лобіював (відео)
Результати дослідження показали, що у мишей з "людської" мутацією в гені CMAH і "виключеною" гідроксилази, збільшується споживання кисню і зменшується м'язова втома, пише видання
Виявилося, що у мишей з мутацією рівень витривалості зріс на 30 відсотків.
Автори дослідження вважають, що мутація в гені CMAH вплинула на здатність скелетних м'язів більш ефективно використовувати кисень. Ймовірно, це призвело до розвитку витривалості давніх людей та їх здатності бігати на довгі дистанції.
Як повідомляв портал "Знай.иа" ізраїльські вчені провели декілька досліджень і з'ясували, з якими препаратами пробіотики можуть завдати серйозної шкоди людському організму.Так, фахівці з ізраїльського Інституту Вейцманна провели відразу два дослідження щодо впливу пробіотиків на людський організм.
Також Знай.иа" писав, фахівці змогли визначити африканських тварин, з яких коли-то в епоху палеоліту, наші предки робили інструменти як мінімум 1,8 мільйона років тому.