Донецькі бойовики взяли в полон українського журналіста та блогера Станіслава Асєєва, який відомий під псевдонімом Станіслав Васін.
Про це повідомив радник глави СБУ Юрій Тандіт, передає "LIGA.net".
"Можу підтвердити, він є в списках по обміну", - сказав Тандіт.
Він додав, що останніми днями почастішали випадки захоплення бойовиками українців на окупованому Донбасі.
Тандіт нагадав, що раніше Україна пропонувала обмін 57 на 228 осіб. Зараз в заручниках знаходяться 132 українця.
Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей
Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні
Бойовики раніше подавали некоректні списки, в яких були ті, хто не мав відношення до АТО, але брав участь у розстрілі Майдану, уточнив радник голови СБУ.
Як повідомляв "Знай.ua", Український журналіст та блогер, який працював на окупованій території Донбасу під псевдонімом Станіслав Васін перестав виходити на зв'язок 6 червня. Згодом з'явилась інформація, що він живий та знаходиться у полоні.