Ще одна туристична родзинка з'явилася на карті України - 25 червня в Умані, Черкаської області відбулося відкриття фонтанного комплексу, який отримав назву "Перлина кохання".

Фонтанний комплекс розташований в сквері імені Тараса Шевченка, на березі Осташівського ставу. Відкриття комплексу в перший же день зібрав понад 50 тисяч гостей.

Як повідомлялося в прес-релізі - на сьогодні це найбільший світломузичний комплекс фонтанів, які одночасно розташовані на суші і на воді.

Основна чаша фонтану зі світломузичним шоу має площу в 450 квадратних метрів, а висота струменя головного фонтану - 19 метрів.

А головною подією стало голографічне зображення над водою. Туристи зможуть помилуватися фонтанним комплексом в п'ятницю, суботу та неділю після 21 години - аж до 1 листопада.

Гості свята вже заявили, що Умань переплюнула Вінницю з її знаменитими рошенівських фонтанами. А туристи в соціальних мережах вже планують свої поїздки з урахуванням новинки.

Популярные статьи сейчас

Не потеряйте деньги: банк предупредил всех украинцев, кто установил "Мобильный Ощад"

Украинцев предупредили о новых правилах использования денег с «Зимней поддержки»

Школы переходят на дистанционное обучение

Прибавка к пенсии после 65 лет: кому повысят выплаты автоматически

Показать еще

фото: ФБ Дацкой Лилии