Останнім часом в ЗМІ з’явилися повідомлення про компанію, що не відповідають дійсності. Відповідально повідомляємо, що холдинг BROCARD, до якого входять компанії «Брокард-Україна» та «Егзагон», НЕ контролюється органами державної влади росії і НЕ є власністю громадян рф.

Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Брокард-Україна» та ТОВ «Егзагон» є громадянин Франції Філіп Бенасін. Ця інформація відображена в державному реєстрі. Philippe Bénacin Holding – французька приватна компанія, яка має декілька інвестиційних проектів. Філіп Бенасен – голова та головний виконавчий директор Interparfums, потужного гравця на міжнародному ринку парфумерії та косметики. У 1982 році він став співзасновником Interparfums. Philippe Bénacin Holding має на меті подальший розвиток та посилення діяльності парфумерно-косметичної мережі «BROCARD» в Україні.

Ще в березні поточного року була розпочата процедура продажу корпоративних прав компаній, які є власниками «Брокард-Україна» та «Егзагон». Вона була проведена відповідно до норм міжнародного законодавства та законів України і завершена в травні 2022 року.

Офіційно заявляємо, що власник компаній, керівництво та співробітники, частина з яких сьогодні захищає країну в лавах ЗСУ, засуджують агресію рф проти України і всіляко матеріально допомагали та будуть допомагати в протистоянні агресору в боротьбі за незалежність і суверенітет України.

З перших днів війни нами перераховано ЗСУ більше 50 млн. грн.

Популярні новини зараз

Колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві

Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв

Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат

Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат

Показати ще

Холдинг BROCARD і надалі бере на себе зобов’язання допомагати державі та ЗСУ в боротьбі проти агресора та після нашої перемоги - у подоланні наслідків війни.

Задля вказаної мети – готові платити суттєвий відсоток від прибутку.

Поточна ситуація показує, що існування холдингу знаходиться під загрозою, рахунки та матеріальні цінності заблоковані, виникла величезна заборгованість по оренді та перед постачальниками товарів та послуг.

Просимо Президента та органи державної влади розібратися та не допустити знищення бізнесу, який протягом багатьох років працював виключно в правовому полі, був великим платником податків та надав робочі місця для майже 2000 громадян України.

Розраховуємо на державницький підхід.

Віримо в перемогу України і докладаємо до цього всіх зусиль!

Все буде Україна!