Світ увійшов в найбільшу з часів Великої депресії рецесію. Ця криза торкнеться всіх індустрій — від авіаперевізників до невеликих кав'ярень — і в той же час назавжди змінить поведінку людей, зробивши більшість звичних бізнес-інструментів застарілими.

На онлайн конференції PM GO! зберуться лідери бізнесу, економіки та спорту, щоб обговорити, як компаніям реагувати на зміни. Як уникнути масових звільнень і банкрутства? Які напрямки закрити, а на яких зробити акцент? Яку роль високі технології зіграють сьогодні у підприємницькій діяльності?

Афіша PM GO!

На ці та багато інших питань свої відповіді дадуть спікери заходу:

  • Дмитро Пінчук, CMO в Socialpoint, відомого лідера мобільних ігор з Барселони. Раніше Дмитро керував маркетинг-напрямком в Casino PokerStars і три роки очолював Global PR & Marketing в WARGAMING;

  • Олександр ZeroGravity Кохановський, колишній професійний кіберспортсмен, засновник Natus Vincere (Na'Vi), співзасновник холдингу ESForce — третього за величиною кіберспортивного проекту в світі;

  • Сергій Гламазда, генеральний менеджер Virtus.pro — найтитулованішого клубу СНД.

  • Крістіан Дука, Head of Partnerships, FACEIT.com;

  • Іван Данішевський, президент Федерації Esports Ukraine, засновник кіберспортивного холдингу ESM.One і Esports Charts та багато інших.

Даніель Сасскінд, фото надано організаторами PM GO!

Дмитро Дубілет, фото надано організаторами PM GO!

Міжнародна конференція PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future стане ще одним кроком у побудові відкритої платформи експертизи про бізнесі й технологіях. Майбутній івент торкнеться теми ведення бізнесу в епоху кризи та роль технологій в сучасному контексті. Він буде корисним підприємцям, топ-менеджерам, маркетологам, IT і HR-фахівцям і всім, хто так чи інакше пов'язаний з роботою бізнесу.

Конференція безкоштовна: до неї може приєднатися кожен через сайт events.pm і офіційну сторінку в YouTube. Початок заходу заплановано на 24.04, 15:00 за київським часом (GMT +3), а доступ до трансляції відкритий, незалежно від географії глядача. Більше — на сторінці заходи у Facebook.