Багато хто зі зневагою ставиться до фемінізму, однак, прочитавши ці поради ви зрозумієте, що у цих жінок є чому повчитися. Феміністки виховують своїх дітей в гармонії з собою і зі світом, самодостатніми і впевненими в собі. Передає Clutch.
Всі дії, пов'язані з тілом, повинні бути тільки зі згоди дитини
Мова йде про обійми, поцілунки, лоскоту і інших порушеннях меж тіла. З раннього дитинства поясніть дитині, що ніхто не має права порушувати його межі і тіло належить тільки йому. Так що завжди питай, чи він хоче обійняти троюрідну тітку, поцілувати маму або посидіти на колінах у Санта-Клауса в торговому центрі
Заохочуй те, що дитина прислухається до себе
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Не потрібно тиснути на дитину, він сам знає, чи він відчуває голод, холод, чи потрібно йому в туалет. Заохочуй те, що дитина прислухається до себе і відставляє тарілку, коли відчуває, що наситилася (інакше привіт, нездорова харчова поведінка), знімає куртку, коли відчуває, що йому жарко, і одягає, коли замерз.
Говори про красу
Красу себе, дітей, оточуючих людей, всього світу. Шукайте красу в морі і в кожній калюжі, в химерній хмарі, дивно вигнутому дереві, моделі і усміхненій старенькій. Красу можна знайти скрізь, адже кожне створіння по-своєму красиве. Щоб дитина не намагалася підстроюватися під часто недосяжні стандарти краси і відчувала себе гармонійною такою, якою вона є, постарайтеся пояснити йому, що красу можна побачити у всьому.
Думай, що ти хвалиш дитини
Не хвали за зовнішність, адже дитина може подумати, що це єдине, що важливо. Якщо хвалиш лише за успіхи, то малюк буде боятися поразок, а значить боятися пробувати щось нове. Не хвали за здоров'я, адже якщо він захворіє, то може відчути, що більше не цінний.
Не сприймай це так, що хвалити не треба. Треба і ще як! Хвали за завзятість, за те, що не здається в складних ситуаціях, за те, що вміє вирішувати проблеми, за те, що проявляє оптимізм, за те, що може попросити допомогу, коли йому треба, навіть якщо соромно.
Нагадаємо, деякі мами вважають, що саме "через попу" краще доходить інформація. Але психологи запевняють, що так ми лише виробляємо у дитини умовний рефлекс, але ніяк не виховуємо послух і розуміння.
Як повідомляв Знай.ua, психолог розповів, як говорити з дитиною на інтимні теми у різному віці.
Також Знай.ua писав, 11 правил, яким повинна слідувати принцеса Шарлотта.