Вчені виявили взаємозв’язок між якістю інтимного життя та сном. І як задоволення впливає на ваш відпочинок вночі та навпаки.

Професор психології з американського Університету Флориди Лорі Мінц розповіла про результати її незвичайного дослідження, які опубліковані в The Conversation.

Під час дослідження Мінц з'ясувала, що кожен третій дорослий американець недосипає. У той же час 31% чоловіків і 45% жінок не задоволені своїм сексуальним життям.

Справа утому, що у цих двох явищах (поганий секс та недосипання) є одне спільне – це звісно ж стрес.

Популярні новини зараз

Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки

2 фрази, які можуть наслати на вас пристріт в натовпі: ніколи не відповідайте на ці запитання незнайомців

В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися

Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю

Показати ще

Виходить, що ми часто потрапляємо у замкнуте коло. Коли секс виявився поганим ми після того погано спимо, а недосипання у свою чергу також негативно пливає на наше сексуальне бажання.

Якщо ми виділятимемо додатковий час для сну, то скоріш за все ми наступного дня матимемо просто незабутню ніч з коханим.

Нагадаємо, дієтологи розповіли, як приготувати в домашній умовах напій, який буде не лише зміцнить імунітет, а й може впливати на сексуальне бажання не гірше за "віагру".

Ми також писали про те, що сексологи розповіли про головні міфи та казки про лібідо, в які навіть через десятки років люди вперто продовжують вірити. Варто почати з того, що лібідо і бажання сексу - це не завжди одне і те ж. Експерти також розповіли, що таке "нормальне" лібідо і що робити, якщо у вас і вашого партнера в цій справі показники дуже різняться.

В які міфи про секс ми віримо

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені виділили десять найголовніших міфів про секс, у більшість із яких ми віримо й досі.

Фахівці вивчили різні ділянки мозку та показали, які там реакції відбуваються у закоханих людей. Коли люди закохані, їхня поведінка змінюється через біохімічні процеcи організму, але при цьому любов не можна назвати залежністю або захворюванням.