Іноді пристрасть до чистоти може бути смертельною. Ця молода жінка просто хотіла прибратися будинку, але в підсумку отруїлася хімією і померла.

30-річна мешканка Мадриду померла через отруєння миючими засобами після того, як протягом двох годин проводила генеральне прибирання на своїй кухні. У жінки зупинилося серце через інтоксикацію. Іспанка використовувала побутову хімію, що містить амоній. Після того, як вона зомліла й відчула себе погано, жінка викликала швидку. Коли рятувальники приїхали додому ніхто вже не зміг відкрити їм двері, їм залишилося тільки зафіксувати смерть від зупинки серця.

Протягом 30 хвилин жінці проводили серцево-легеневу реанімацію, безрезультатно. У морзі, куди її доставили, заявили про всі ознаки гострої інтоксикації через вдихання парів амонію, який часто міститься у засобах для миття вікон, кухонних поверхонь і туалетів. При високій концентрації він може викликати опіки слизової оболонки очей, носа і горла. Крім цього амоній призводить до відмови легенів і серця, він перенапружує захисні функції мозку, що провокує його пошкодження.

Смерть внаслідок отруєння домашніми засобами — дуже рідкісний випадок. Як правило, продукти, що використовуються для генеральних прибирань приміщень являють собою сильно розчинені речовини. У промислових продуктах концентрація небезпечних речовин набагато вища.

Популярні новини зараз

Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву

З 1 січня 2025 року отримуватимуть надбавку до пенсії: кому зі стареньких пощастить

Пенсіонери отримають індивідуальні доплати до Нового року: кому скільки нарахують

Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги

Показати ще

Але, все одно, перед тим, як сильно захоплюватися прибиранням, гарненько подумайте, чи варто воно вашого життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", медична енциклопедія свідчить, що смерть - це безповоротне припинення життєдіяльності організму.

Але насправді смерть може складатися з декількох стадій і термінальних станів.

Так що ж відбувається з тілом, коли всі процеси життєдіяльності припиняються? Першими помирають клітини мозку. Вони найбільш чутливі до нестачі кисню. Тим не менш, деякі нервові клітини здатні жити настільки довго, що вчені не впевнені, чи варто вважати таку людину померлою? Адже він, схоже, продовжує щось сприймати і, можливо, навіть думати!

Вчені з Каролінського інституту в Швеції провели дослідження і прийшли до висновку: мозкова активність померлого сильно коливається. То вона перебуває близькою нуля, що свідчить про смерть, то раптом піднімається до значення, відповідного стану неспання. А потім знову падає. Можливо, що у нього виникають якісь думки і почуття навіть після того, як серце перестало битися.