Комедійний мотив, заснований на підсковзуванні на шкірці від банана настільки узвичаївся, що сприймається як щось абсолютно банальне, але при цьому й незрозуміле. Хіба бананові шкірки так усюди розкидані? Чи може вони особливо небезпечні? Як часто ви стикалися з тим, що хтось падав через банани?
Багатьох людей мучать ці запитання, але Знай.ua спробує допомогти на них відповісти по мотивах матеріалу Mental Floss.
Виявляється, на початку ХХ століття сміття від бананів й справді здобуло особливого поширення на вулицях Нью-Йорку. Вирощування і транспортування бананів - задача масштабна, але як тільки вся необхідна та дуже дорога інфраструктура створена, окремий банан стає дешевим для споживача.
Саме це й відбулося наприкінці ХІХ століття. Велике американське місто стало просто ідеальною точкою збуту для бананів, які швидко перетворилися у звичайну дешеву вуличну їжу. На вулицях навіть почали продавати їжу в банановій шкірці, а жителі стали викидати такі обгортки прямо на дороги.
Чоловіків випускатимуть за кордон за новими правилами: що зміниться з листопада
ПриватБанк пояснив, чому можуть зникати гроші з картки: не застрахований ніхто
Зупинишся - заплатиш штраф: водіям оголосили нові правила
Тарифний нокаут у листопаді: подорожчають одразу дві платіжки
Сміття тоді взагалі було вдосталь, але все звертали увагу саме на банани. Так, вже у 1880-ті преса Нью-Йорка запевняла, що кожна викинута шкірка - це причина травми: в газетах сотні заголовків були про те, що люди падали через шкірки. Кумедно, що одна жінка навіть примудрилася за чотири роки отримати 2950 доларів компенсації за падіння, але урешті-решт її визнали шахрайкою.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Колір має значення: як вибрати стиглі і корисні банани.
Як повідомляв портал Знай.ua, В Японії вивели банан для ледарів.
Також Знай.ua писав, ТОП-7 рецептів із бананів: розбуди у собі мавпочку.