Група вчених з Schmidt Ocean Institute (Інститут океанології Шмідта) натрапили на неймовірну знахідку. Фахівці використовували глибоководний апарат і виявили величезну сіфонофору роду Apolemia, яка являє собою величезну хробаковидну істоту довжиною в десятки метрів.
Про це стало відомо завдяки опублікованим результатам дослідження фахівців інституту.
Повідомляється, що цікаву знахідку було зроблено у Індійському океані в районі рифу Нінгалу біля узбережжя Західної Австралії. Довжина сіфонофори склала близько 47 метрів, її назвали однією з найвеличезних тварин на Землі.
"Ймовірно, це найбільший екземпляр, відомий науці. Це щось неземне", - йдеться на сторінці інституту океанології у Twitter.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
На думку американського біолога Ребеки Хелм, щоб досягти таких розмірів, знайдена сіфонофора розвивалася десятки або навіть сотні років. Сіфонофори - хижаки підводних колоній, які складаються з тисяч маленьких клонів. Вони полюють на різних морських тварин і риб. Одні клони випускають отруту, інші поглинають жертву і поширюють поживні речовини по всій колонії. Деякі види сіфонофор становлять смертельну загрозу для людини.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, морське чудовисько викинуло на берег, фото чупакабри з глибин.
Як повідомляв Знай.uа морське чудовисько потрапило на обідній стіл разом з креветками, отрута цієї тварюки страшніше за скорпіона.
Знай.uа писав, води світового океану перетворюються на "розсольник", все живе просто горить.