У Британії обговорюють можливість заборони продажу "енергетиків" неповнолітнім.
Прихильники цієї ідеї кажуть, що ці напої містять надто багато цукру і кофеїну, що спричиняє біль у голові, проблеми зі сном і розлади шлунку.
Представники асоціації безалкогольних напоїв вітають такий крок, хоча і зазначають, що кофеїну в енергетичних напоях не більше, ніж у чашці звичайної кави.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
До того ж, від сніданку залежить настрій дитини на весь день, його бадьорість, енергійність і здатність засвоювати матеріал на уроках.
Якщо ви хочете порадувати свою дитину поживним сніданком, але не знаєте, що приготувати йому крім каші, то читайте наші поради і рецепт смачної страви!
Як повідомляв раніше Знай.ua, про шкоду цукру ми всі знаємо чимало: він знижує імунітет, призводить до ожиріння, негативно впливає на серце і на вироблення колагену, що в результаті веде до появи зморшок.
Дієтологи стверджують, що існує ряд продуктів, які набагато небезпечніше для нашого організму. Їх краще повністю виключити зі свого раціону, чи вживати в дуже невеликих кількостях.
Штучні підсолоджувачі
Притупляють смак натуральних цукрів, таких як фрукти і молочні продукти.
Аспартам або цукрозамінник не тільки гальмує процес схуднення, але і безжально веде до набору ваги - розповідає дієтолог Брук Альперт. Ваш мозок не отримує сигналу про те, що тяга до солодкого задоволена і взагалі, що ви наситилися, тому ви продовжуєте є - навіть більше, ніж ви б з'їли, якби використовували звичайний цукор.
Аспартам порушує метаболізм жирів в організмі і їх засвоєння, а також перешкоджає природному виробленню гормонів лептину та інсуліну.
Також Знай.ua писав про те, що варто дізнатися ще й яким повинен бути раціон здорового харчування, аби ваша дитина могла нормально рости, розвиватися та засвоювати легше необхідні знання.