Третій президент України Віктор Ющенко в соціальній мережі написав, що йому за своє президентство не соромно.

"Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібен політичний курс президента Ющенка. У найширшому сенсі цього слова. Я не підписав жодного угоди, за яке мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьке газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не шкодую", - написав Ющенко в Facebook.

При цьому колишній президент поскаржився, що його прихід до влади був невдалим по ряду факторів. "Той політичний курс, з яким ти прийшов, причому фізично хворим, без своєї політичного більшості в парламенті, з правами президента, які були найменшими за 23 роки нашої історії, і ти зробив те, що ти зробив", - зазначив Ющенко.

"Єдиний непідконтрольний Кремлю", - додав Ющенко.

Популярні новини зараз

Картку заблокують раніше строку: "Ощадбанк" попередив про нові обмеження

Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють

У лютому субсидій не чекайте: що відбувається

Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку

Показати ще

Ющенко і Влащенко.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що позафракційний народний депутат України і колишній глава Закарпатської ОДА Віктор Балога натякнув, що братиме участь в президентських виборах.