На офіційному сатй Міністервства закордонних справ Росії опублікували заяву, приурочену 20-річчю підписання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.
У Лаврова назвали договір "великим" та системоутворюючим документом двосторонніх відносин у сфері політики, економіки, енергетики та іншого.
"У ті роки ми були сповнені надії на розвиток і зміцнення двосторонніх зв'язків", - повідомили у МЗС Росії.
Автори тексту зазначили, що після подій в Україні у 2014 році відносини між Києвом та Москвою стали далекими від договору.
Зазначимо, що Україна та Росія підписали відповідний договір 31 травня 1997 року.
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Як повідомляв портал "Знай.ua", радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко вважає, що Україні не вдасться повернути анексований Росією Крим, доки Путін не помре або не вийде з політики.