Світовий банк очікує від України початок реформування системи нагляду і контролю у сфері соціальної допомоги в 2018-2019 роках.

Директор у справах Білорусі, Молдови і України Всесвітнього банку Сату Кахкохен направив листа на ім'я міністра соціальної політики Андрія Реви.

Документ підбиває підсумки проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" у грудні 2017 — лютому 2018 року.

У листі повідомляється, що реалізація проекту відбувається відносно не погано. Міністерство соціальної політики виконало шість з 17 необхідних індикаторів та отримало 85 мільйонів доларів в бюджет. Виплати за проектом досягли 31% передбачених на її реалізацію коштів.

Також, Кахкохен визнає, що Україні вдалося досягти розвитку в грудні 2017- січні 2018 року, коли в рамках реалізації проекту були підписані чотири контракти. Оцінка діяльності за проектом – "задовільно".

Популярні новини зараз

Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу

Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..."

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав

Показати ще

Світовий банк зазначає, що в 2018 році можуть бути виконані ще два індикатори, які дозволять отримати ще 35 мільйонів доларів.

Також, Сату Кахкохен вказує на доцільність своєчасно створити соціальну інспекцію. За її словами, затримки при прийнятті закону про освіту соціальної інспекції можуть призвести до несвоєчасного виконання проекту.

Як повідомляв "Знай.uа", Законопроект про забезпечення державного контролю при наданні соціальної підтримки, який передбачає створення інспекції, Кабмін вніс до парламенту в жовтні 2017 року. Закон повинен вступити в силу з січня цього року, але так і не був прийнятий парламентом.