Київ піднявся на 20 позицій в списку найдорожчих міст світу і посів 110 місце в рейтингу.

Про це свідчать дані рейтингу Worldwide Cost of Living 2018, яке готує видання The Economist.

Так, якщо минулого року Київ був на 3 місці найдешевших міст світу, то нині він опинився на 23 позиції. Серед найдешевших міст планети в березні 2018 року видання виділило Дамаск (Сирія), Каракас (Венесуела), Алмати (Казахстан), Бухарест (Румунія).
За основу рейтингу був узятий рівень життя в Нью-Йорку. Всього до рейтингу увійшли 133 міста.

Його лідером став Сінгапур, далі йдуть Париж, Цюріх і Гонконг, Осло, Женева, Сеул, Копенгаген, Тель-Авів і Сідней.

Як відзначають автори дослідження, головною причиною для змін в рейтингу продовжують виступати коливання валютних курсів.

Так, через падіння курсу долара жодне з міст США не змогло увійти до десятки. Експерти відзначають, що вартість життя в містах залежить від їх місця розташування на карті світу: для європейських міст визначальним фактором є ціни на сферу послуг, для азіатських - вартість продуктів.

Варто додати, що раніше голова Представництва Європейського союзу в Україні Х'юг Мінгареллі заявив, що в Україні зараз неймовірно відчутна соціальна нерівність. В той час, як одні люди намагаються вижити на копійки, інші можуть розкошувати.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики

Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років

Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках

Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно

Показати ще

"Багато хто з вас ультраліберали, я - ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний. Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш як 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari і Lamborghini на вулицях", - поділився своєю думкою він.

Також посол Європейського союзу відмітив, що надалі так тривати не може. Для позитивних реформ і зрушень у країні дуже важливою є соціальна згуртованість.

Бідність в Україні зросла майже вдвічі, – Світовий банкНагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомоляв, на що перетворилася економіка через міграцію.