Україні потрібен не Антикорупційний Суд, а новий антикорупційний уряд.
Про це в ефірі телеканалу "Еспрессо" заявив народний депутат України, лідер політичної сили "Наш край" Сергій Шахов.
За словами політика, всі реформи в державі провалені.
“Скільки можна дурити людей антикорупційним судом? Чому його так бояться ті, хто подавав по дві тисячі поправок? "Наш Край" вимагає негайно припинити маніпулювати і прийняти рішення на користь України - проголосувати!", - обурився депутат.
Він також зазначив, що "Наш Край" вимагає негайного звіту уряду і парламенту не повинен дозволити чиновникам бігти з тонучого корабля.
У це неможливо повірити: вчені розшифрували останнє пророцтво Ванги на 2026 рік
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
“Всі реформи провалені - пенсійна, освітня, медична, навіть децентралізація - монетизація! Ми вимагаємо звіту уряду. Розігнати всіх іноземних міністрів і зробити повне перезавантаження чиновників", - зазначив депутат.
“Україні потрібні українські міністри, які будуть приймати вольові рішення в українських реаліях. "Наш Край" вимагає створити не тільки антикорупційний суд, а й антикорупційний уряд", - підсумував Шахов.