У Службі зовнішньої розвідки України провели кадрові зміни. З посади першого заступника голови відомства звільнили Ігоря Разінкова.
Відповідний указ №329/2017 підписав президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.
"Звільнити Разінкова Ігоря Прокоповича з посади першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України", - йдеться в тексті указу.
Разінков займав пост першого заступника голови СЗР з 1 березня 2014 року. Його призначив Олександр Турчинов, який на той час був спікером Верховної Ради і виконуючим обов'язки глави держави.
Раніше Служба зовнішньої розвідки отримала нового керівника. Президент призначив на цю посаду Єгора Божка. З червня 2015 року він виконував обов'язки глави Місії України при НАТО.
Пенсія під питанням: українцям можуть анулювати частину стажу
Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику
Не море і не санаторії: який відпочинок в Україні у 2026 найпопулярніший
1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, до Верховної Ради внесли доленосний для парламентаріїв законопроект. Він пропонує скасувати депутатську недоторканність.