Генпрокуратура нібито працює над новим списком подань щодо 40 народних депутатів та позбавити їх недоторканності. До нього увійшли представники різних парламентських фракцій.
Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на джерело в ГПУ. Співрозмовник розповів, що в їх діяннях відшукали певні порушення законодавства. Подання на зняття недоторканності планують передати на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВРУ.
У списку фігурують прізвища депутата від БПП Сергія Лещенко, позафракційного Віктора Чумака, представники "Опозиційного блоку" - Наталія Королевська, Микола Скорик та Нестор Шуфрич. Вказані в ньому й народні обранці від "радикалів" - Ігор Мосійчук та Андрій Лозовой, а також В'ячеслав Богуслаєв від "Волі народу".
Джерело в ГПУ вказало, що поки не відомо чи будуть направлятися на них подання. Наразі збирається доказова база.
Відомо, що Мосійчук та Чумак увійдуть до першої десятки тих, кого планують позбавити недоторканності. В список ГПУ потрапив депутат від "Народного фронту" Максим Поляков. На нього готують повторне подання про надання згоди парламенту на арешт. Оскільки він ігнорує рішення суду про носіння електронного браслета.
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити
Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня


У Генпрокуратурі назвали брехнею інформацію, що нібито підготовку готує подання на 40 нардепів. Це, на думку представників відомства, політична маніпуляція та дезінформація.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Генпрокуратура всерйоз займеться розслідуванням справи колишнього першого віце-прем'єра Сергія Арбузова. Вона пов'язана з незаконною приватизаціє "Укртелекома".