У Росії не дає спокою те, що Україна отримує значну підтримку з боку країн Європейського союзу. Приводом для уїдливих коментарів став литовський "план Маршалла", який розробили для розвитку української економіки.
Скористався нагодою й свою експертну думки висловив голова комісії Ради Федерації Росії з інформаційної політики Олексій Пушков в Twitter. Він сказав, що "план Маршалла" є "викиданням грошей на вітер".
"В ЄС скептично ставляться до нового" плану Маршалла "для України: вкладати щорічно 5 млрд в чорну діру київської корупції бажаючих мало", - стверджує Пушков.
Він написав, що на підтримку плану розвитку виступають ті країни, які зовсім недавно вступили в Євросоюз. Це, наприклад, країни Балтії. На думку Пушкова, вони розраховують, що "за це сумнівне задоволення заплатять інші".
Раніше Сейм Литви підготував новий план допомоги Україні, який передбачає щорічну допомогу від Європейського Союзу в розмірі п'яти мільярдів євро в контексті євроінтеграції.
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку
Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський сенатор Олексій Пушков зганьбився, намагаючись пожартувати над президентом України Петром Порошенко.