Україні доведеться зачекати на новий транш від Міжнародного валютного фонду, оскільки його виділення відклали до до кінця 2017 року.
У свою чергу Київ розраховував отримати 1,9 млрд. доларів ще у травні, передає Bloomberg.
Причиною затримки стало те, що Верховна Рада не встигне прийняти необхідні реформи до літніх канікул. Головна проблема полягає в законопроекті про земельну реформу.
Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман запевнив, що робота над реформами триває, й держава виконає всі необхідні умови для отримання п'ятого траншу.
Минулого місяця міністр фінансів Олександр Данилюк повідомляв, що отримання грошей від МВФ планується влітку - на початку осені.
Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами
Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається
Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кілька народних депутатів подали у Верховну Раду законопроект про продовження роботи шостої сесії до 15 серпня.