Нещодавно чималого галасу наробив вчинок народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва – він влаштував бійку просто перед урядовою будівлею. Добряче дісталося одному із учасників акції протесту у наметовому містечку.

Почалося все із з'ясування стосунків – чоловік назвався ветераном АТО, стверджував, що брав участь в масштабній спецоперації з оборони Донецького аеропорту. Тоді ж Соболєв назвав його провокатором і накинувся з кулаками.

Дивіться: бійка за участю депутата

Згодом інформація щодо особи мітингувальника підтвердилася: він справді виявився одним із кіборгів, відомий за позивним "Ярий", як зазначив на своїй сторінці у Facebook блогер Яків Євгенович, навіть надавши цьому відеодоказ.

Популярні новини зараз

Під загрозою три області: нова тактика рф в атаках на енергетику

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Показати ще

Поки що невідомо, як далі розгортатимуться події, адже правоохоронці з цього приводу жодних уточнень не оприлюднювали.

Дивіться: фільм про кіборгів Донецького аеропорту

Як повідомляв портал "Знай.ua", Соболєв побив активіста просто поперед камерами.