Про це сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці заявила голова Українського фонду миру, Лідер НДП, екс-нардеп і екс-голова Бюджетного комітету Верховної Ради України Людмила Супрун.

Зокрема, політик зазначила, що в грудні цього року вона зустрілася з Президентом Міжнародної асоціації фондів миру, всесвітньо відомим шахістом Анатолієм Карповим, який також є Послом доброї волі ЮНІСЕФ.

В ході бесіди екс-нардеп презентувала своєму колезі розроблений її командою мирний план по Донбасу. У свою чергу, за словами Людмили Супрун, Анатолій Карпов позитивно оцінив дану ініціативу і заявив, що «прості росіяни з нетерпінням чекають якнайшвидшого миру на Донбасі.

Тому ми вітаємо будь-які ініціативи народної дипломатії, які, нарешті, зрушать процес з мертвої точки». Анатолій Карпов подарував своїй Українській колезі книгу-сигнальний примірник автобіографічного видання.

У той же час у ряді інтернет-видань з посиланням на телеграм-канал була поширена Інша інформація, де саме гучні вибори в США і розбірки між демократами і республіканцями були подані як мета візиту пані Супрун до представників колишнього оточення президента-втікача Януковича. В інтерв'ю нашому виданню політик заявила, що справжньою метою цих інформаційних вкидань є припинення будь-яких спроб відновлення миру на Донбасі. «У плані чітко прописано що буде з тими, хто безкарно заробляє на війні і смертях простих українців. Ось звідси і дме вітер. Скажу лише одне - у мене нарешті з'явилася тендітна надія, що Світу бути! І я зроблю все, щоб ініціативи нашої команди були реалізовані. А замовникам подібних публікацій раджу готується до кримінальної відповідальності за всі їхні багаторічні злодіяння, - заявила Людмила Супрун.

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Показати ще