Найодіозніший радикал України, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко показав, як кинути курити і виграти вибори. Кумедне відео у фірмовому стилі Ляшко, зняте в дорозі за кермом, опублікував на своїй сторінці у facebook.
"Як кинути курити і виграти вибори", - лаконічно підписав відео Ляшко.
"Взяв ті сигарети, хай йому грець. А потім думаю, дай спробую. І так раз спробував, другий раз спробував і 15 років курив", - каже Ляшко.
І пригадав, що курив лише білі Мальборо, а вони дорогі були. А на 35 років зробив собі подарунок - затушив сигарету і покинув курити. Каже, що вже 13 років не "хоче брати цю заразу до рота". Також Ляшко зазначив, що боїться спробувати наркотики.
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг
Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі
Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт
Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість
"Помінялось в житі дещо - не воняє з рота", - каже Ляшко і тепер може цілувати свою жінку в будь-який момент.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, кияни жорстко розкритикували кандидатку в мери столиці Верещук: "Ти б місто спочатку вивчила, візіонерко".
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", жителі Києва хочуть, щоб у столиці заборонили проведення популярного заходу - вуличних ярмарків.