У соцмережах з'явилися перші фотографії президента Володимира Зеленського на гірськолижному курорті Буковель.
Володимир Зеленський зі свою сім'єю поїхав на новорічний відпочинок до президентської резиденції "Синьогора" в Гуті, що в Івано-Франківській області. А в перший день нового 2020 року, в соцмережах з'явилися його фотографії з засніженого гірськолижного курорті Буковель.
Фотографії з президентом розміщують лижники, як випадково зустрілися на одній трасі з президентом і його командою.
Аналогічне фото з'явилося і на паблік Зеленського.
"Подивіться!!! Це сьогодні в Буковелі. Як завжди дякую за фото @zecoffee", - підписали фото з Володимиром Зеленським.
Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський і Богдан зустрінуть Новий рік у Карпатах
Гороскоп на сьогодні 19 грудня: активність Овнів, успіх Левів та ревнощі Скорпіонів
Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
Український президент відзначив новий рік у державній резиденції "Синьогора", яка розташована біля села Гута Івано-Франківської області.
Крім подружжя Зеленських у "Синьогору" приїхав голова ВП Андрій Богдан зі своєю дівчиною Анастасією Слічною. Також було запрошено всіх заступників голови ОП зі своїми дружинами. Проте невідомо, чи до їхньої компанії приєднається прем'єр Олексій Гончарук.
Як повідомляв портал Знай.ua, Українці розгромили Зеленського через новорічну промову
Також Знай.ua писав, Олена Зеленська зважилася на відверте визнання в новорічну ніч.