На днях глава Білорусі Олександр Лукашенко зробив гучну заяву стосовно Росії. Так, він заявив, що хоче, аби Путін зменшив для його країни ціни на газ. Пояснив він це тим, що його держава постраждала від аварії на Чорнобильській АЕС.
За його словами, Росія має надати знижку на газ, адже вона самостійно оголосила себе наступницею СРСР, а відтак несе відповідальність за катастрофу на Чорнобильській АЕС.
"Я сказав вашій делегації в Пітері: ви правонаступники Радянського Союзу? Ви всюди це підкреслюєте. Чорнобильську станцію хто будував? Не Білорусь. Хто її експлуатував? Не Білорусь. Хто її підірвав? Не Білорусь. А 80% горя впало на нас, трохи на Брянську область, трохи на Україну. Радянський Союз розвалився, хто допомагати буде? І ви сьогодні за $ 10 за газ торгуєтесь?", - сказав Лукашенко.
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи
ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Як повідомляв Знай.uа у Росії впав скандальний міст Путіна: десятки рятувальників і карети "швидкої допомоги".
Також Знай.uа писав про те, що Путін ледь не розбився в авіакатастрофі: пілотам довелося приземлятися наосліп