Український президент Володимир Зеленський назвав пункти, щодо яких не вдалося прийняти рішення в ході "нормандського саміту", який пройшов у понеділок, 9 грудня, у французькій столиці.
Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.
Так, в першу чергу, Володимир Зеленський заявив про необхідність повного контролю України над кордонами. За його словами, це питання обговорюватиметься на наступній зустрічі в "нормандському форматі".
По-друге, Україна не планує відмовлятися від територіальних претензій на Крим і Донбас. Компроміс з цих питань відсутній.
Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто отримає надбавки у січні
Техніка відразу полетить: три прилади, які не можна вмикати через подовжувач
Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
По-третє, Зеленський наполягає, що вибори на Донбасі можливі тільки за українським законодавством і з доступом місії ОБСЄ. Федералізація України, за його словами, неможлива.
Варто нагадати нашим читачам, що дана зустріч — перша за останні три роки зустріч глав держав Німеччини, Росії, Франції та України "нормандському форматі".
Нагадаємо, таємниця за закритими дверима: про що Зеленський поговорив з Путіним один на один.
Як повідомляв Знай.uа Путін заявив, що Конституцію України потрібно змінити: "На постійній основі".
Знай.uа писав, поки Зеленський з Путіним вирішують долю Донбасу, Жириновський планує напад на Київ: "Покінчимо з анархією".