Відомо, що Генсек НАТО Йенс Столтенберг перебуває в Україні з офіційним візитом. Так, 30 жовтня він побував в Одесі, 31 жовтня Йенс уже був у столиці, де провів зустріч з президентом Зеленським. Пізніше Генсек Північноатлантичного альянсу виступив у парламенті.

Що ж саме говорив Йенс Столтенберг в Україні про Україну, ми зібрали найважливіші думки і посили.

Йенс Столтенберг

"Про співпрацю з Україною"

"Україна ‒ серед наших найближчих союзників НАТО, і ми цінуємо ваш внесок у євроатлантичну безпеку. Ваші військові служать в Афганістані і Косово, і ви є частиною сил реагування НАТО.", - зазначив Столтенберг.

Популярні новини зараз

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Супермаркети влаштували ціновий "шторм": українцям показали вартість молока, вершкового масла, сметани та сиру

Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам

Показати ще

"Про допомогу Україні"

"Сьогодні ми переглядали наш всебічний пакет допомоги Україні: через 10 трастових фондів альянс НАТО і партнери виділяють понад 40 мільйонів євро, щоб підтримати Україну у таких сферах, як бойове командування і контроль, кібербезпека, медична реабілітація.", - розповів про деякі перспективи співпраці Йенс Столтенберг.

Йенс Столтенберг і Володимир Зеленський

"Про розведення сил на Донбасі"

"Сьогодні ми обговорили ситуацію з безпекою на сході України. Альянс задоволений прогресом у Станиці Луганській та інших місцях, де відводяться війська. Але одночасно з цим конфлікт на Донбасі продовжує забирати життя. І ми стурбовані повідомленнями про погрози і застереження щодо моніторів ОБСЄ. Росія повинна припинити підтримку бойовиків на сході України і відвести свої сили та обладнання з української території.", - додав Генсек НАТО.

Нагадаємо, українцям можуть дозволити подвійне громадянство: Пристайко назвав умови.

Як повідомляв Знай.uа "Ганьба": у Тернополі натовп з 200 осіб влаштувала Зеленському "коридор ганьби".

Знай.uа писав, розмова Зеленського з Трампом: Богдан пояснив, чому не опублікували стенограму.