У четвер, 10 жовтня, президент України Володимир Зеленський взяв участь в прес-марафоні. Журналісти з різних видань могли задати президенту хвилюючі їх і громадськість питання.

Так під час прес-марафону президент Зеленський вступив у словесну перепалку з журналістом НВ. Володимир Зеленський заявив, що НВ фінансується з бізнес-структур іноземних громадян. Зокрема, мова йде про Томаша Фіале, який очолює компанію Дрегон Кепітал.

Президент  України Володимир Зеленський Президент  України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський


Володимир Зеленський впевнений, що іноземці повинні здати свій паспорт і стати громадянами України і працювати на користь країни.

У свою чергу журналісти НВ зазначив, що краще нехай українські ЗМІ фінансують іноземнми бізнес-структурами, ніж корумпованими олігархами.

Нагадаємо, радикали з С14 рвуться з вулиць у Верховну Раду: нова політична сила вже на підході.

Як повідомляв Знай.ua , "Нардепи готові підтримати": у "Слуги народу" підготували легалізацію марихуани.

Популярні новини зараз

Усі борги "обнуляться": українцям дозволили не платити за комуналку – кому пощастило

"За руки й за ноги": юрист назвав, скільки українців примусово мобілізують щодня

ТЦК можуть прийти до ухилянтів вночі: нові підходи до мобілізації

ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"

Показати ще

Знай.ua писав, Кондратюк запропонував свою "формулу" врегулювання ситуації на Донбасі: доведеться заплатити.