В білоруській столиці в середу, 18 вересня, повинна пройти зустріч тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі. Відомо, що на засіданні повинні узгодити терміни розведення сил, затвердити і підписати єдину редакцію "формули Штайнмайера".
Дана формула має посприяти проведенню зустрічі в "нормандському форматі" вже в жовтні 2019 року. Про це повідомляють українські ЗМІ.


"Якщо це буде зроблено, ймовірність того, що перша зустріч президентів РФ і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського, відбудеться в жовтні — на саміті в "нормандському форматі" - наблизиться до 100%", - йдеться в повідомленні.
На майбутній зустрічі в Мінську сторонам, по суті, належить підготувати умови для проведення саміту "нормандської четвірки" в Парижі. У Москві не виключають зустрічі в жовтні - про це раніше заявив помічник президента Росії Юрій Ушаков, але при двох умовах: розведення сил і засобів в Петровському і Золотом, і затвердження загальної редакції "формули Штайнмайера".
Знеструмлять і виставлять рахунок: кому доведеться віддати зайві 2500 грн за світло
"Нафтогаз" встановив обов'язкові правила оплати: ігнорувати небезпечно для гаманця
Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови
Безкоштовно більше не буде: ПриватБанк запроваджує плату за популярну послугу - коли почне діяти
Якщо сторонам у Мінську вдасться досягти домовленості, проведення саміту в нормандському форматі нічого не завадить.
Нагадаємо, Маріупольській волонтерці загрожує мати застреленого бойовика.
Як повідомляв Знай.uа прощавай, Кличко: названо дату виборів мера Києва.
Знай.uа писав, Закон про українську мову: у Зеленського раптово "здали назад", подробиці рішення.