Володимир Зеленський, схоже, винайшов гарний спосіб ремонтувати мости – він укладає парі з чиновниками на їхню відставку.
Президент України Володимир Зеленський знову побився об заклад. Цбого разу – з гендиректором "Укргідроенерго" Ігорем Сиротою. Чиновник пообіцяв написати заяву про звільнення, якщо ремонт автомобільного переходу через греблю Дніпровської ГЕС у Запоріжжі не закінчиться вчасно.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Про це він домовився із президентом України Володимиром Зеленським 18 липня. Відповідне відео оприлюднено на Facebook сторінці Офісу президента.
Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають)
Вони все ще поряд: як померлі родичі можуть урятувати вас у скрутну хвилину
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Як зазначається, "Укргідроенерго" відповідальне за ремонт об'єкту. Згідно з укладеним "парі" роботи мають закінчити до 15 жовтня. Інакше - звільнення.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і мер Дніпра Борис Філатов уклали парі. Філатов зобов'язався до Дня міста (14 вересня) повністю закінчити ремонт Центрального мосту в Дніпрі.
Як повідомляв портал Знай.ua, в Дніпрі Володимир Зеленський вибивав з Кличком борги.
Також Знай.ua писав, Зеленський поставив Філатову жорсткий ультиматум: дедлайн - всього один місяць