Президент “Інгульця” Олександр Поворознюк, який балотується у Верховну Раду по 103-му округу, заявив, що закон про декомунізацію потребує поправки, якими повинен зайнятися президент

Про це він заявив в інтерв’ю «112.Україна».

«Скажу так – скільки людей, стільки й думок. Не ми цю історію писали. У всіх цих питаннях потрібно поставити крапку Зеленському. І по відношенню Шухевича, і з приводу інших. Його підтримують 73% населення. Він повинен поставити крапку у всіх цих питаннях. Скасовувати закон про декомунізацію не потрібно. Краще внести правки, щоб до цих тем більше не повертатися. Йому слід виступити з відповідною ініціативою», – зазначив він.

У той же час Поворознюк уточнив, що в самому законі «багато чого правильного».

«В законі про декомунізацію є багато чого правильного. Але є моменти, які треба поправити. Наприклад, герої Афганістану. Вони герої України. Але вони виконували вимоги злочинної влади», – підкреслив він.

Популярні новини зараз

Яке свято 15 грудня: чого не можна робити в цей день

Радник Путіна осатанів після розмови президента РФ із Зеленським в Парижі: "Ми бачили психоз"

Новорічне меню 2020: чим задобрити ненажерливого і запасливого Білого Щура у святкову ніч

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Показати ще

Раніше ми повідомляли про те, що президент «Інгульця» Олександр Поворознюк розповів про свою політичну кар’єру. ЦВК вже зареєструвала Олександра Поворознюка як кандидата-мажоритарника від 103-го округу (Кіровоградська область).

В першу чергу майбутній народний депутат планує ініціювати прийняття кількох законів, перший з яких — боротьба з рейдерськими захопленнями.

«Щоб на другий день людина не прокидався, розуміючи, що господарство вже не його. Я прихильник того, щоб за це давали довічне ув’язнення, ось це було б правильно. Це зазіхання на чужу працю, і треба якось карати за таке», — поділився президент «Інгульця».

Також Олександр розповів, що це не єдині його плани на Верховну Раду.

«Все інше ще прийде. У мене просто є практика все робити, будувати з нуля: підприємства, будинку культури, футбольний клуб. Тому вважаю, що буду корисний у Верховній Раді», – говорить він.